DEA System – automatyka której nie znacie

0
1025

DEA System to producent szeroko pojętej automatyki, której oferta produktowa kierowana jest do osób chcących zautomatyzować bramę tak rezydencjalną jak i przemysłową.

W szerokiej gamie asortymentu oferowanego przez firmę DEA System znajdziemy wszelkiego rodzaju produkty od urządzeń do bram skrzydłowych czy przesuwnych usytuowanych przy domach jednorodzinnych po przez wszelkiego rodzaju szlabany obsługujące ramiona nawet do 8m długości, słupki spełniające idealnie rolę zapór i kontroli wjazdu w miejscach gdzie zwykły szlaban nie będzie najlepiej pasować np. na starówce, oraz napędy do bram garażowych.

W odróżnieniu od podobnych urządzeń dostępnych na rynku, DEA System opiera budowę swoich automatów na przekładniach stalowych umiejscowionych w bazach wykonanych z aluminium odlewanego ciśnieniowo.

DEA System – automatyka której nie znacie 1
DEA System

Do produkcji wykorzystuje najlepsze komponenty co finalnie wpływa na najlepsze działanie napędu, także w zmiennych temperaturach.
DEA System wychodzi z założenia, że napęd ma być niezawodny. Do produkcji nie wykorzystuje tanich i co za tym idzie nietrwałych przekładni i łożysk często , produkowanych z kompozytu i winylu.
Nad parametrami pracy i naszym bezpieczeństwem czuwa elektronika zaprojektowana i wyprodukowana przez DEA Elektron we Włoszech podobnie jak i cały napęd.

Niespotykana jakość wykonania, możliwość sterowania automatem za pośrednictwem aplikacji DEA User z poziomu smartfonu oraz fakt, że napędy te spełniają rygorystyczne wymogi norm bezpieczeństwa zapewnią komfort otwierania bramy za pomocą pilota w ekstremalnie niskich temperaturach jak również w upalne lato.
Nie trzeba martwić się o to, że po napotkaniu przeszkody brama przestanie działać lub zrobi komuś krzywdę. DEA System nie tylko zapewnia komfort otwarcia i zamknięcia bramy wjazdowej czy garażowej z pomocą pilota.

Zapewnia również bezpieczeństwo ze względu na jakość wykonania i produkcję na terenie Europy będąc jedną z niewielu firm realnie produkująca swoje wyroby na starym kontynencie.

W dzisiejszych czasach trudno o firmę, która daje gwarancję i zapewnia szereg akcesoriów i urządzeń komplementarnych jak chociażby Wideo domofony, sterowniki do rolet itp.

Tak szeroka i różnorodna oferta sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Smart home – inteligentny i bezpieczny dom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here