Jak kupować i czego unikać?

0
702

 

Półki sklepowe oferują mnóstwo przeróżnych produktów tego samego przeznaczenia. Nie raz i nie dwa zastanawialiśmy się, który produkt wybrać, który spełni nasze oczekiwania? Często podejmowane próby kończyły się porażką, bo naszą uwagę odwróciły np. ustawione na środku alejki, artykuły z ogromnym napisem promocja, krzykliwe kolory, rozproszona uwaga, brak fachowej pomocy i wybieramy na chybił trafił…

Jak tego uniknąć?

Na pomoc przychodzą nam sklepy specjalistyczne, w których sprzedawcy mają odpowiednią wiedzę,  na półkach stoją produkty wysokiej jakości, sprawdzone najczęściej przez samych sprzedających.

Kupując w tych sklepach, zyskujecie wiedzę, zaoszczędzicie czas i pieniądze, dokonując odpowiednich zakupów.

Profesjonalizm, fachowe doradztwo i znajomość produktów oraz usługi u klientów, to cechy wyróżniające sklepy specjalistyczne.

Przykładem takiego sklepu, jest sklep w Częstochowie zoologiczno – ogrodniczy mieszczący się w Centrum Handlowym „Jagiellończycy” przy ul. Brzozowej 2/8, boks 231 – (PIERWSZE PIĘTRO). Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, usługi świadczone także w terenie, dotyczy to obu dziedzin.

Sklep należy do Centrum Zieleni Sp. z o.o., wyłącznego przedstawiciela naturalnych produktów do pielęgnacji bukszpanu marki Topbuxus, w Polsce i Europie Wschodniej . Pracujący tam, to ludzie z pasją, stale podnoszą kwalifikacje, są na bieżąco z nowościami, uczestniczą w konferencjach naukowych, biorą udział w wystawach branżowych w kraju i za granicą, by jakość usług była coraz wyższa.

Klienci sklepu zoologiczno – ogrodniczego mogą skorzystać na miejscu z darmowego badania parametrów wody akwariowej, uzyskać pomoc przy zakładaniu akwarium, terrarium, otrzymać porady, zamówić konkretne gady, żółwie, ryby, żywy pokarm dla ryb i owady karmowe. Sklep oferuje także wsparcie telefoniczne oraz osobiste u klienta. Tutaj realizuje się marzenia.

Na stałe w ofercie sklepu jest około 80 gatunków ryb akwariowych, ślimaki, małże, żaby, żółwie, chomiki, akcesoria akwarystyczne, terrarystyczne, karma dla zwierząt domowych, ptaków, gadów, żywa i mrożona.

Życzeniem klienta może być kontrola stanu drzew i krzewów, doradztwo, planowanie, wizualizacja terenu, zabiegi ogrodnicze i sadownicze.

Wyjątkowość sklepu, to także specjalistyczne nawozy do bukszpanów Topbuxus. W tym roku firma Centrum Zieleni Sp. z o.o.  odebrała kolejny „Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2018” z rąk prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu) za nawóz Topbuxus Health-mix przeciw chorobom grzybowym bukszpanu. Informacje o nawozach znajdziecie na www.centrumzieleni.eu

Produkty Topbuxus z powodzeniem stosowane są m.in. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Jesień, to dobry moment, by wybrać się do sklepu przekonać  o skuteczności nawozu Topbuxus Health – mix, a przy okazji skorzystać z ciekawej oferty.

To nie wszystkie zalety sklepu, należy wspomnieć o organizowanych konkursach dla dzieci i różnych akcjach np.: wspomaganie zbiórek karmy dla psów i kotów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w aktualnym konkursie plastycznym pt.: „Pies w mojej rodzinie” z atrakcyjnymi nagrodami dla całej rodziny.  Prace należy dostarczyć do sklepu, do 15 października 2018 r., szczegóły znajdziecie na profilu społecznościowym www.facebook.com/centrumzieleni.z.o.o/posts/1722651791196809 oraz na www.jagiellonczycy.pl

Jak kupować i czego unikać? 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here