Kominek – czar magicznych wieczorów

0
1560

Kiedy przychodzi jesień, dni stają się krótkie, a za oknem szaro i smutno, szukamy ciepła i światła. Chcemy poprawić sobie nastrój, wykorzystując do tego na przykład ogień. Od dawna wiadomo, że patrzenie w płomienie relaksuje, a żywy ogień, chociażby w postaci małej świecy stwarza sympatyczny nastrój. Najlepiej, jednak gdy możemy w swoim domu zamontować kominek.

Kominek - czar magicznych wieczorów 1
Kominek

Ważne jest, na jaki kominek się zdecydujemy-opowiada Łukasz Knysak z firmy Kominki z Częstochowy. – Jeśli wybierzemy urządzenie dobrej i sprawdzonej firmy, będziemy się cieszyć nastrojem i ciepłem w domu przez długie lata.
Taką gwarancję dają urządzenia grzewcze Defro. Firma od dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji tego typu urządzeniach. Jest liderem w tej branży w Polsce i jednym z największych producentów w Europie.

Zakład gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale także oryginalne podejście do tematu. Posiada własne biuro konstrukcyjne, które umożliwia kompleksową realizację projektu począwszy od opracowania koncepcji wyrobu aż po produkcję wieloseryjną. Wszystkie produkty są wytwarzane od początku do końca w jednym miejscu, co zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów. Kominki tej firmy są nie tylko niezawodne, ale także spełniają najwyższą jakość i klasę bezpieczeństwa.

Kominek - czar magicznych wieczorów 2
Kominek

— Oferta urządzeń tej marki spełnią oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów — zapewnia Łukasz Knysak. — Doskonale sprawdzą się one jako źródło ciepła, ale także piękne elementy wyposażenia wnętrza.
Jak opowiada Łukasz Knysak, firma Defro proponuje wkłady kominowe powietrzne, wkłady kominkowe wodne, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet. Tak szeroka gama produktów w najróżniejszych formach umożliwia zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów.

— Mamy w sprzedaży wszystkie urządzenia firmy — zapewnia Łukasz Knysak. — Możemy zaproponować zarówno klasyczne kominki do zabudowy, jak i nowoczesne kominki narożne, piecyki, tzw. kozy, a także kominki z płaszczem wodnym, które nie tylko dają w domu nastrojowe światło, ale także pozwalają na ogrzanie wielu pomieszczeń.
— Zastosowana technologia płaszcza wodnego umożliwia połączenie go z innymi urządzeniami odpowiadającymi za ogrzewanie domu, np. kocioł, pompa ciepła czy system solarny. Kominek z płaszczem wodnym to idealne rozwiązanie dla entuzjastów palenia w oszczędnej formie.

Kominek - czar magicznych wieczorów 3
Kominek

Wkłady kominkowe powietrzne mogą przybierać najróżniejsze formy kształtów i wykończeń. Istnieje możliwość indywidualnego doboru ramki ozdobnej, koloru klamki oraz ceramitonu. Klient może więc zamówić urządzenie pasujące do jego domu i odpowiadające jego indywidualnym gustom.
Jak opowiada Łukasz Knysak, hitem są obecnie wkłady kominkowe narożne. Dają one możliwość ciekawego i indywidualnego urządzenia wnętrz.

— Alternatywą dla tradycyjnych wkładów kominowych są piecyki wolnostojące popularnie nazywane kozami — opowiada Łukasz Knysak. — Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz braku konieczności zabudowy, Piecyk taki może być zamontowany nawet w pomieszczeniach o małej kubaturze.

Kominek dla nastroju i przyjemnego ciepła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here